Om 9:30 uur beginnen we met rondbrengen van koffie en thee bij de bewoners op het appartement. Een luisterend oor en een klein vriendelijk gesprekje doen al wonderen voor hun welzijn. Indien nodig doen we een klein afwasje. Het rondbrengen van de koffie duurt ongeveer tot 10:45 uur.
Om 9:30 uur worden de kopjes en koffie en thee klaargezet in het restaurant van het verpleeghuis. Sommige bewoners komen zelfstandig naar de 'Kovviepraot', anderen moeten we ophalen en terugbrengen. Samen met de bewoners drinken we koffie en zorgen we voor een gezellig 'proatje'. Rond 10:45 uur ruimen we alles weer op.
Sommige bewoners eten graag in het restaurant, maar kunnen er niet zelfstandig komen. Om 11:45 uur halen we bewoners op en om 12:30 uur brengen we ze weer terug naar hun appartement. Tijdens het eten helpen we bewoners (die dit zelf niet meer kunnen) met opscheppen en/of vlees snijden.
Lijkt het u leuk om tijd te besteden aan het welzijn van onze bewoners? Sluit u dan aan bij ons team van vrijwilligers en ervaar de voldoening van het geven. We waarderen elke bijdrage. Of u nu een paar uur per week beschikbaar bent of regelmatig wilt langskomen. Samen vinden we een passende taak en een passend schema.
Voor meer informatie of om u aan te melden, neemt u contact op met receptie van Zonnehuis BetingeStaete. Tel. 0596 693000.
Help Ons Verpleeghuis Stralen: Word Vrijwilliger!
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Wilt u de vacature delen? Graag! Download hier de PDF, print het uit en verspreid de vacature!